O nás

Všetko vzniklo neplánovane a spontánne. Realizovaniu svadobných výzdob a výzdobám spoločenských udalostí sme sa začali spoločne venovať pred štyrmi rokmi pod obchodným názvom Sdecor.

Celkovo sa jedna z nás venovala svadbám a rôznym akciám ako sú plesy, oslavy už niekoľko rokov popri štúdiu na vysokej škole v rodinnej Reštaurácii ako čašníčka, neskôr sa pre mňa stali inšpiráciou rôzne dekorácie no najmä tie svadobné. Presne pred troma rokmi sa v spomínanej reštaurácii konala svadba našej floristky Slávky a tam sa to všetko udialo. Svadbu si dekorovala sama, vzájomne sme sa inšpirovali a stali sa z nás kamarátky, ktoré sa rozhodli ísť spoločnou aranžérskou cestou. S pribúdajúcimi svadbami a spoločenskými udalosťami a s plnením vždy nových požiadaviek nadobúdame viac vedomostí a skúseností, ktoré nás vedú k rozširovaniu našich služieb. Spokojnosť našich zákazníkov a záujem o naše služby nám rozšírila oblasť pôsobenia na celom východe Slovenskej republiky. Našou pridanou hodnotou sú dlhoročné skúsenosti s organizovaním svadieb a rôznych udalostí, estetické cítenie a nadšenie s ktorým pracujeme. Ku každej udalosti pristupujeme precízne, jedinečne a sme otvorení novým nápadom. Je pre nás veľkou výzvou podieľať sa aj na prípravách svadby, či inej udalosti, ktorá je netradičná a svojou témou a prvkami sa odlišuje od bežnej svadby. Plánovanie spoločenskej udalosti nie je obyčajnou prácou, je to pre nás poslanie. Našou úlohou je zorganizovať každú udalosť tak, aby sa stala pre vás vzácnym okamžikom, ktorý zostane navždy vo vašich spomienkach a srdciach. Vychutnajte si tento výnimočný čas a prenechajte prípravy na nás. Výsledkom našej práce sú spokojní klienti a krásne spomienky.

Na našej stránke máte možnosť zoznámiť sa s ponukou služieb a inšpirovať sa fotografiami našich prác.

Našim cieľom je taktiež inšpirovať nevesty a ženíchov k tomu, aby sa nebáli byť originálny a ísť proti prúdu pri plánovaní svojej svadby. Veríme, že spoločnými silami dokážeme pretvoriť svadobný priemysel štandardom iných krajín. Určite to nie je vždy len o peniazoch. Často je to hlavne o túžbe chcieť. Chcieť niečo inak, chcieť niečo dokázať, chcieť niečo zmeniť.

"Kreatívny človek je motivovaný túžbou niečo dosiahnuť, nie túžbou niekoho poraziť."