CENNÍK

Cenová ponuka v tejto oblasti je veľmi individuálnou záležitosťou. Rovnako pristupujeme aj k svojim klientom – individuálne. Podľa konkrétnych požiadaviek, predstáv, náročnosti ušijeme každému cenovú ponuku na mieru. Kalkulácia je závislá od počtu hostí, od priestoru, v ktorom sa bude konať svadobná hostina, od typu sedenia, teda či sú stoly dlhé alebo okrúhle, od druhu a množstva použitého materiálu a živých kvetín, ďalej či je záujem aj o výzdobu exteriéru, kostola, domu, svadobného auta atď. Keďže kvety sú sezónna záležitosť ich ceny sa počas roka menia. Každú svadbu sa snažíme spraviť inou, jedinečnou, zaujímavou a k predstavám nevesty. Preferujeme osobné stretnutie pred správami, či emailami, pretože vieme na ňom pohotovo reagovať na Vaše otázky, jednoduchšie sa priblížime k Vašim predstavám. Predsa len sa nemusíme písaným textom pochopiť správne, a tak zbytočne dochádza k nedorozumeniam.

V prípade, že osobné stretnutie nie je momentálne možné, môžeme si dohodnúť termín telefonátu, prípadne Skype hovoru. Je pochopiteľné, že veľa z Vás je žijúcich mimo miest konania sa svadby.

Nezabúdajte však, že hoci odbremeníme od príprav Vás, aj my potrebujeme čas na návrhy dizajnu, vypracovanie cenovej ponuky, výber vhodných dodávateľov, prípravu všetkých potrebných detailov. Preto nás neváhajte čo najskôr kontaktovať a informovať sa o našich službách, napíšte nám email, alebo zavolajte a dohodnite si s nami stretnutie.