Svadobné kytice, pierka

Kvety sú neoddeliteľnou súčasťou každej udalosti. Vytvárajú náladu, zdôrazňujú štýl páru a oživujú priestor.

Okrem všetkého úsilia a aranžmánov je pre výzdobu svadobných miest dôležitý aj rozjasňujúci pôvab svadby. Takže posilnite ducha oslavy tohto špeciálneho dňa krásnymi kvetmi. Kvety symbolizujú lásku, romantiku a všade šíria pôvab čistoty. Niektoré z kvetov sú považované za najlepšie kvety pre svadobné dekorácie kvôli ich mimoriadnej kráse a elegancii.

Svadobná kytica: Výber kvetín sa často začína svadobnou kyticou. Spočiatku sa to môže zdať ako malé jednoduché rozhodnutie, ale po opustení kvetinárstva sa stáva, že nevesta potrebuje čas na rozhodnutie akú kyticu si nakoniec zvolí, po tom čo zistí koľko má na výber z možnosti. Či už si vyberiete ručne viazanú kyticu, okrúhlu, sprievodnú alebo kaskádovú, nebojte sa byť IN!

Kvety ako dekorácia na stole a priestore

Pri navrhovaní dekorácií stolov sú kvety takmer vždy zahrnuté kvôli svojej kráse, účinnosti a všestrannosti. Usporiadanie môže byť jednoduché, či už ide o kvety vo vysokých vázach alebo nízkych. Kvety používame v spojení so sviečkami, prepletené okolo lampášov alebo vencov. Môžu byť vedené dokonca po celej dĺžke stola. Chceš byť IN? Zmeň svoje miesto na rozprávkovú ríšu. Doplň svoju kvetinovú výzdobu o závesné kvetinové dekorácie, či už zavesením kvetov nad obradový priestor, nad stoly alebo tanečný parket. Závesné kvety dodávajú celkovej svadobnej výzdobe ďalšiu vrstvu krásy.

Svadobné pierka a náramky

Svadby v dnešných časoch majú veľa podôb. Niektoré dodržiavajú tradičné zvyky, iné si z nich vyberú iba zopár. Svadba, zvlášť ak nie je iba o dvoch osobách, sa nezaobíde bez svadobných pierok. Tie majú dlhú tradíciu a kedysi ich pripravovali nevesty so svojimi družičkami. Tradične sa do nich používal rozmarín, ktorý symbolizuje lásku, vernosť a šťastie. Dnes sa však predstavivosti medze nekladú, a pierka sa vyrábajú z najrôznejších materiálov a v rôznom prevedení. Radi Vám pripravíme pierka a náramky na mieru :-)